جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت.

باغ اسرار آمیز/ کشف گنجینه ها با رنگ آمیزی

قیمت:
96,000 تومان
مشخصات کتاب باغ اسرار آمیز/ کشف گنجینه ها با رنگ آمیزی
تعداد صفحات
96 صفحه
شابک
9786001171581
سال خلق اثر
1399
سال انتشار
1399
قطع
خشتی بزرگ
جلد
نرم
نوبت چاپ
18
این کتاب در یک نگاه

کتاب «باغ اسرار‌آمیز» اثر «یوهانا بسفورد» است. ترجمه‌ی این کار اثر فاطمه قره‌‌باقی است. این کتاب با عنوان کامل «باغ اسرار‌آمیز کشف‌ گنجینه‌‌ها‌ با رنگ‌آمیزی» توسط «انتشارات سبزان» منتشر شده است.


بیشتر بخوانید

خلاصه کتاب باغ اسرار آمیز/ کشف گنجینه ها با رنگ آمیزی

کتاب «باغ اسرار‌آمیز» اثر «یوهانا بسفورد» است. ترجمه‌ی این کار اثر فاطمه قره‌‌باقی است. این کتاب با عنوان کامل «باغ اسرار‌آمیز کشف‌ گنجینه‌‌ها‌ با رنگ‌آمیزی» توسط «انتشارات سبزان» منتشر شده است.
نظر خوانندگان در سراسر دنیا درباره کتاب «باغ اسرارآمیز» چیست؟
در ادامه نظر بعضی از خوانندگان که در دیجی‌کالا دیدگاه خود را ثبت کرده‌اند با هم می‌خوانیم. خواننده‌ای گفته است: «کتاب حاوی نقش‌های متنوعی است و جنس کاغذ برای رنگ‌آمیزی مناسب بود.» مخاطب دیگری که طرح‌های کتاب، نظرش را جلب کرده است، می‌نویسد: «خیلی عالی بود. دوستش داشتم و از طراح‌های زیبایش لذت بردم.» مخاطب دیگری با اشاره به این‌که اصلا مهم نیست شما نقاشی بلد هستید یا نه، بیان می‌کند: «کتاب، خوب، سرگرم‌کننده و لذت‌بخش بود. شاید در نقاشی خوب نباشیم اما این موضوع اصلا مهم نیست. با رنگ کردن فرد می‌تواند حس‌های بسیار خوبی بگیرد و همین کافی است.»
جملاتی از کتاب که شاید انگیزه خواندن باشند
در مقدمه‌ی کتاب می‌خوانیم: «به دنیای نقاشی و رنگ‌آمیزی در باغ اسرارآمیز خوش آمدید!
در این کتاب شما به سرزمین خیالی سیاه و سفیدی که پر از گیاهان و گل‌های نایاب است وارد می‌شوید. این کتاب پر از نقاشی‌هایی است تا آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنید، مسیرهای پر پیچ و خمی که آن‌ها را دنبال کنید و الگوهایی که منتظرند تا تکمیل‌شان کنید و فضاهایی که خودتان در آن‌ها نقاشی کنید. از مدادهای نرم برای رنگ‌آمیزی و از مدادهای نوک‌تیز برای خلق جزئیات استفاده کنید. خزنده‌های وحشتناکی را در همه صفحات می‌بینید که نیمی از آن‌ها پشت بوته‌ها پنهان شده‌اند. در بین شکوفه‌ها می‌توانید زنبورها و پروانه‌ها و پرنده‌هایی که پنهان شده‌اند را جستجو کنید. از کتاب باغ اسرارآمیز برای دنبال کردن همه چیزهایی که تاکنون در گنجینه رنگ‌آمیزی یافته‌اید استفاده کنید.»
درباره نویسنده
از کتاب‌های دیگر یوهانا بسفورد می‌توان به «اقیانوس گم شده»، «باغ مخفی» و «جنگل سحر‌آمیز» اشاره کرد.

دیدگاه‌های کاربران درباره‌ی کتاب «باغ اسرار آمیز/ کشف گنجینه ها با رنگ آمیزی»
0 دیدگاه
0
(0 رای)
امتیاز شما به این کتاب:
دیدگاه خود را بنویسید:
ثبت دیدگاه
کتاب‌های پیشنهادی
عضویت در خبرنامه‌ی بوک‌لند
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادها، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.