جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت.

اطلاعات تماس و آدرس

تلفن پشتیبانی: 86190852-021
021-86191097

ساعت کاری: ۹ تا ۱۸، بجز روزهای تعطیل
پنجشنبه‌ها 9 تا 14
ایمیل: info@bookland.ir
آدرس: تهران، خیابان خردمند جنوبی، خیابان آذرشهر، پلاک 22، طبقه دوم

ارسال پیام
شعبه پالادیوم
۰۲۱-۲۲۶۶۷۷۱۶
تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع تجاری-اداری پالادیوم، طبقه سوم، پلاک 300
info@book-land.ir
ساعات کار: 10 تا 22
شعبه آواسنتر
۰۲۱-۲۶۴۵۵۵۴۶
تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، مرکز خرید آواسنتر، طبقه منفی 1
info@book-land.ir
ساعات کار: 10 تا 22
شعبه مارکیز
021-40220495
تهران، سعادت‌آباد، ابتدای خیابان سرو شرقی، پلاک ۷0، مجتمع تجاری مارکیز، طبقه دوم
info@book-land.ir
ساعات کار: 10 تا 22
شعبه شیراز‌‌مال
071-36470193
شیراز، خیابان ستارخان، نرسیده به بیمارستان خدادوست، نبش کوچه 22، مجتمع شیراز‌مال، طبقه دوم
info@book-land.ir
ساعات کار: 10 تا 23
شعبه ارم شیراز
۰۷۱-۳۲۲۵۰۹۷۴
شیراز، تقاطع بلوار آزادی و خیابان ارم، پلاک یک
info@book-land.ir
ساعات کار: 10 تا 23

شعبه پالادیوم

مجموعه‌ی بوکلند در سال ۱۳۹۳ با افتتاح شعبه‌ی پالادیوم فعالیت خود را با عنوان کتابفروشی آغاز کرد. شعبه‌ی پالادیوم به عنوان اولین شعبه‌ی بوکلند، واقع در منطقه‌ی زعفرانیه‌ی تهران، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید تجاری-اداری پالادیوم، طبقه‌ی سوم (فودکورت)، پلاک ۳۰۰ است. شعبه‌ی پالادیوم با ارائه‌ی خدمات در بخش‌های مختلفی از جمله کتاب بزرگسال، کتاب کودک و نوجوان، سرگرمی، هدایا و نوشت‌افزار در حال خدمت‌رسانی به مشتریان است. بوک‌لند پالادیوم همچنین فضایی برای نشستن و معاشرت، مطالعه و گپ‌وگفت درباره‌ی کتاب‌ها و اتفاقات، تجربیات و زندگی‌های روایت شده در دل داستان‌ها برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

در بخش کتاب بزرگسال شعبه‌ی پالادیوم، کتاب‌های متنوعی در دسته‌بندی‌های موضوعی گسترده؛ اعم از ادبیات کشورها و ملل مختلف ( برای مثال ادبیات بریتانیا،‌ فرانسه، روسیه، آمریکا و‌ آلمان) و قفسه‌های کتاب شعر؛ از کلاسیک فارسی تا معاصر جهان موجود است. قفسه‌ی دیواری علوم انسانی شامل کتاب‌های به روز و همچنین مهم‌ترین کتاب‌های حوزه‌ فلسفه غرب و فلسفه اسلامی، علوم اجتماعی، تاریخ ایران و جهان، سینما و نمایش هستند. در میان قفسه‌های بوک‌لند کتاب‌های آموزشی زبان‌های خارجه و رمان‌های زبان اصلی را نیز می‌توان با تنوع بالا پیدا کرد.

در بخش کتاب کودک و نوجوان شعبه‌ی پالادیوم، کتاب‌ها به تفکیک رده‌ی سنی طبقه‌بندی شده‌اند. همچنین مجموعه کتاب‌های مناسب آموزش مهارت‌های زندگی، داستان‌های فانتزی و ... در جهت رشد و پرورش کودکان و نوجوانان در دسترس است. در بخش سرگرمی بوک‌لند پالادیوم هم کالاهای متنوعی از جمله پازل‌های سه بعدی و معمولی، بردگیم‌های متنوع در سبک‌های متفاوت و همچنین اسباب‌بازی‌هایی برای کودکان در سنین مختلف وجود دارد.

در بخش هدایای شعبه‌ی پالادیوم، سعی شده تا کالاهای متنوعی از هنرهای دستی هنرمندان ایران و همچنین وسایل زینتی و کاربردی، به همراه زیورآلات، مجسمه‌ها و فیگورهای پر تنوع در دسترس مخاطبان قرار گیرد. در این بخش تلاش شده به سلایق متفاوت توجه شود و خرید هدیه برای عزیزان را از کاری دشوار به تفریحی دوست‌داشتنی تبدیل کند.

در بخش نوشت‌افزار شعبه‌ی پالادیوم نیز انواع لوازم تحریر، ابزار هنری، وسایل مهندسی و اداری و کالاهای فانتزی با تنوع بالا در طرح و رنگ و قیمت‌های متفاوت وجود دارد. در تمام بخش‌های کتابفروشی بوک‌لند، کارشناس‌های مربوطه برای نیازسنجی، کمک کردن در انتخاب و معرفی بیشتر محصولات در خدمت مشتریان هستند. شعبه‌ی پالادیوم همه روزه، حتی ایام تعطیل، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.


شعبه آواسنتر

شعبه‌ی آواسنتر دومین شعبه‌ی بوکلند است که در سال ۱۳۹۷، در اقدسیه‌ی تهران، خیابان موحد دانش، نبش خیابان فیروزبخش، مرکز خرید تجاری آواسنتر، طبقه‌ی منفی یک افتتاح شد. شعبه‌ی آواسنتر دارای کافه‌ای دنج و صمیمی با فضایی برای نشستن مشتریان و صرف انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد بوده که امکان ورق زدن چند صفحه‌ای کتاب در فضایی دلچسب را فراهم کرده است. در کافه شعبه‌ی آواسنتر فضایی مطبوع برای کنار هم بودن، مطالعه و گفتگو درباره‌ی کتاب‌ها و غرق شدن در دنیای قصه‌ها ایجاد شده است؛ جشنی از عطر قهوه، نوای موسیقی و داستان‌های بی‌شمار.

در بخش کتاب بزرگسال شعبه‌ی آواسنتر، کتاب‌هایی با موضوعات متنوع از ادبیات ملل مختلف گرفته تا کتب علوم انسانی را شامل می‌شود. کتاب‌های شعر؛ از کلاسیک فارسی تا  شعر معاصر جهان، کتاب‌های علوم انسانی بروز و مهم‌ترین کتاب‌های حوزه‌ فلسفه غرب و فلسفه اسلامی، علوم اجتماعی، تاریخ ایران و جهان، سینما و نمایش همگی در شعبه آواسنتر در دسترس هستند. در قفسه‌ی دیواری طبقه‌ی بالای کتابفروشی نیز کتاب‌های آموزشی زبان‌های خارجی و رمان‌های زبان اصلی با تنوع بالا چیده شده‌اند. در بخش کتاب کودک و نوجوان شعبه‌ی آواسنتر، کتاب‌ها به تفکیک رده‌ی سنی طبقه‌بندی شده‌اند. همچنین مجموعه کتاب‌های مناسب آموزش مهارت‌های زندگی، داستان‌های فانتزی و ... در جهت رشد و پرورش کودکان و نوجوانان پیش‌بینی شده است.

در بخش سرگرمی شعبه‌ی آواسنتر محصولات مختلفی از جمله پازل، بردگیم در تنوع بالا و سبک‌های مختلف، اسباب‌بازی‌ها و محصولات سرگرمی-آموزشی و بازی‌های فکری برای کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان وجود دارد.

در بخش هدایای بوک‌لند آواسنتر که در یک نیم‌طبقه دنج جا گرفته، سعی شده آثار متنوعی از هنرهای دستی هنرمندان ایران، وسایل زینتی، زیورآلات، مجسمه‌ها و فیگورهای متنوع، ظرف و ظروف و هر آنچه برای هدیه دادن می‌توان انتخاب کرد یکجا جمع شود.

و در بخش نوشت‌افزار شعبه‌ی آواسنتر انواع لوازم تحریر، ابزار هنری، وسایل مهندسی و اداری و کالاهای فانتزی با تنوع بالا و قیمت‌های مختلف وجود دارد.

در تمام بخش‌های فروشگاه، کارشناسانی برای نیازسنجی، کمک کردن در انتخاب و معرفی بیشتر محصولات در خدمت مخاطبان هستند. شعبه‌ی آواسنتر هر روز هفته، حتی ایام تعطیل، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.


شعبه مارکیز


شعبه شیراز‌‌مال

شعبه‌ی شیرازمال چهارمین شعبه‌ی بوکلند است که در سال ۱۴۰۰ در شهر شیراز، خیابان ستارخان، نرسیده به بیمارستان خدادوست، نبش کوچه‌ی بیست و دوم، و در مجتمع تجاری- اداری شیرازمال، طبقه‌ی دوم فعالیت خود را آغاز کرد.

شعبه‌ی شیرازمال با طراحی مدرن و جذاب و همجواری با سینما، محیطی شاد و پر جنب‌وجوش برای مخاطبان خود فراهم کرده است. شعبه‌ی شیرازمال با ارائه‌ی خدمات در بخش‌های مختلفی از جمله کتاب بزرگسال، کتاب کودک و نوجوان، محصولات سرگرمی، هدایای هنری و نوشت‌افزار مشغول فعالیت است.

بخش کتاب بزرگسال این شعبه تقریباً تمام موضوعات عمومی بازار کتاب را پوشش داده و موضوعات مختلفی از جمله ادبیات، هنر، علوم اجتماعی، فلسفه و روانشناسی را شامل می‌شود. کتاب‌های آموزشی زبان‌های خارجی و کتب زبان اصلی هم بخش دیگری از موضوعات این بخش را تشکیل می‌دهند.

فضای اختصاص یافته به کتاب‌ها و محصولات مخصوص کودکان و نوجوانان در بوک‌لند شیرازمال با یک طراحی ویژه تلاش کرده اشتیاق این گروه‌های سنی را برای مطالعه افزایش دهد. تنوع بالایی از کتاب‌ها ویژه رده‌های سنی مختلف در این بخش پیش‌بینی شده و مخاطبان می‌توانند براحتی با هر سلیقه‌ای کتاب مورد نظر خود را پیدا کنند.

در بخش سرگرمی شعبه‌ی شیرازمال هم دنیایی از محصولات سرگرم کننده، بازی‌های فکری، پازل و جورچین و ده‌ها محصول دیگر کنار هم جمع شده‌اند.

هدایای هنری شعبه شیرازمال هم با مجموعه‌ای کامل از هنرهای دستی هنرمندان ایرانی و شیرازی به مخاطبان خود سرویس‎دهی می‌کند.

نوشت‌افزار هم مانند سایر شعب یکی از بخش‌های پرطرفدار بوک‌لند شیرازمال است. در این بخش انواع لوازم تحریر، ابزار هنری، لوازم مهندسی و اداری و کالاهای فانتزی در طرح‌ها و رنگ‌ها مختلف و مناسب رده‌های سنی و نیازهای متنوع برای مخاطبان فراهم شده است.

در تمام بخش‌های شعبه شیرازمال، کارشناسان فروش بوک‌لند حاضر هستند تا مخاطبان را برای انتخاب بهتر راهنمایی کنند. شعبه‌ی شیرازمال هر روز هفته، حتی ایام تعطیل، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱1 شب باز است.


شعبه ارم شیراز

شعبه‌ی ارم شیراز سومین شعبه‌ی بوکلند است که در سال ۱۳۹۷، در شهر شیراز، تقاطع بلوار آزادی و خیابان ارم، پلاک یک فعالیت خود را آغاز کرد. شعبه‌ی ارم شیراز ویژگی‌های منحصر بفردی از جمله یک کافه با حیاطی دلباز، فضایی ‌دلچسب و خوراکی‌هایی متنوع دارد که امکان معاشرتی باکیفیت در کنار عزیزان را فراهم کرده است. بوک‌لند ارم همچنین در طبق بالا فضایی برای نشستن و مطالعه‌ دارد که فرصتی خوب برای دمی مطالعه در فضایی آرام را برای مخاطبان فراهم کرده است.

شعبه‌ی ارم شیراز با بخش‌های مختلفی از جمله کتاب بزرگسال، کتاب کودک و نوجوان، محصولات سرگرمی، هدایای هنری و نوشت‌افزار در حال خدمت رسانی به مخاطبان خود است.

در بخش کتاب بزرگسال شعبه‌ی ارم شیراز، بیش از 7000 عنوان کتاب با تفکیک موضوعی متنوع در دسترس مخاطبان است. ادبیات ملل، روانشناسی، ادبیات ایران، شعر و نثر کهن و هنر تنها بخشی از موضوعات کتاب‌ها در بوک‌لند ارم هستند. بواسطه نزدیکی این شعبه به دانشگاه شیراز، تلاش شده کتاب‌های علوم انسانی از جمله جامعه‌شناسی، فلسفه، علوم سیاسی، تاریخ و... با تنوع بالاتری موجود باشد تا دانشجویان این حوزه برای پیدا کردن منابع و متون مورد نیازشان ناچار به گشتن در شهر و صرف زمان زیاد نباشند.

در این بخش قفسه‌ای نیز به کتاب‌های آموزشی زبان‌های خارجی و کتاب‌های زبان اصلی با تنوع بالا اختصاص داده شده است.

در بخش کتاب کودک و نوجوان شعبه‌ی ارم شیراز که فضایی نسبتا مجزا و راحت برای کودکان و والدینشان فراهم کرده، تنوع بالایی از کتاب‌ها با موضوعات مختلف و مناسب برای رده‌های سنی متفاوت پیش‌بینی شده است. در این بخش کارشناس بوک‌لند نیز همواره برای راهنمایی و کمک به مخاطبان برای انتخاب بهتر و راحت‌تر در خدمت مشتریان است.

در بخش سرگرمی شعبه‌ی ارم شیراز هم مانند سایر شعب بوک‌لند، انواع و اقسام وسیله‌ها و محصولات باکیفیت برای بازی و سرگرمی فراهم شده است، در این بخش مخاطبان می‌توانند انواع اسباب بازی، بردگیم، بازی‌های فکری و وسایل کاردستی را پیدا کنند.

بخش هدایای هنری شعبه ارم هم از بخش‌های پر طرفدار بوک‌لند است؛ جایی که مجموعه‌ای کامل و متنوع از هنرهای دستی هنرمندان ایرانی و بویژه شیرازی گلچین شده و خرید هدیه را راحت کرده است. ظرف و ظروف، انواع فیگور و مجسمه، انواع ماگ، زیورآلات و... بخشی از تنوع محصولات بخش هدایای هنری بوک‌لند ارم هستند.

در بخش نوشت‌افزار شعبه‌ی ارم شیراز انواع لوازم تحریر، ابزار هنری، وسایل مهندسی و اداری و کالاهای فانتزی با تنوع بالا و قیمت‌های مختلف در دسترس مخاطبان است. کارشناسان فروش بوک‌لند نیز در تمام بخش‌های فروشگاه برای نیازسنجی، کمک در انتخاب و معرفی بیشتر محصولات در خدمت مشتریان هستند. شعبه‌ی ارم شیراز هر روز هفته، حتی ایام تعطیل، از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب باز است و در کافه و کتابفروشی از مخاطبان خود استقبال می‌کند.


عضویت در خبرنامه‌ی بوک‌لند
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادها، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.