10 کتاب جنایی که باید بخوانید

جمعه 12 خرداد 1402
در این مقاله قصد داریم تا 10 کتاب جنایی که باید بخوانید را معرفی کنیم.

معرفی 7 کتاب برای کنترل و مدیریت زمان

شنبه 6 خرداد 1402
زمان یکی از ارزشمندترین دارایی‌های ماست و برای همین است که همه می‌خواهیم بهتر از آن استفاده کنیم. در این مطلب به معرفی بهترین کتاب های مدیریت زمان می‌پردازیم.

معرفی بهترین کتاب های فانتزی از دیدگاه منتقدین

چهارشنبه 3 خرداد 1402
کتاب‌های فانتزی داستان‌ها و شخصیت‌های تخیلی و غیر واقعی را توصیف می‌کنند. در این مطلب با چند نمونه از بهترین کتاب های فانتزی از دیدگاه منتقدین آشنا می‌شویم.

10 کتاب داستان انگلیسی برای تقویت زبان

سه شنبه 2 خرداد 1402
خواندن کتاب داستان انگلیسی یکی از بهترین روش‌های تقویت زبان انگلیسی است. در این مطلب از بلاگ بوک لند بهترین کتاب‌ های داستان انگلیسی را به شما معرفی می‌کنیم.

معرفی بهترین کتاب های 2022 از نگاه کاربران گودریدز

شنبه 30 اردیبهشت 1402
گودریدز پلتفرمی اجتماعی برای دوست‌داران کتاب است کههر سال بهترین کتاب‌ ها را اعلام می‌کند. در این مطلب بهترین کتاب های سال 2022 گودریدز را بررسی می کنیم.

بررسی آثار جین آستین بهترین نویسنده کتاب های عاشقانه کلاسیک

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1402
جین آستین از مهم‌ترین نویسندگان آثار کلاسیک است که شهرتی جهانی به خاطر استعدادش در نوشتن کلاسیک‌های عاشقانه دارد. در این مطلب به آثار جین آستین می‌پردازیم.

معرفی 6 کتاب تغییر عادت های کهنه و ایجاد عادت های خوب

سه شنبه 26 اردیبهشت 1402
عادت‌های خوب و بد زندگی ما را می‌سازند و تغییر دادنشان چندان کار ساده‌ای نیست. در این مقاله قصد داریم ۶ مورد کتاب تغییر عادت مشهور و البته موثر را معرفی کنیم.

فصلنامه راهنمای خواندن: بهار 1402

دوشنبه 25 اردیبهشت 1402
فصلنامه راهنمای خواندن: بهار 1402 بوک لند منتشر شد. برای دریافت فایل PDF فصلنامه کلیک کنید.

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۴۰۲

یکشنبه 24 اردیبهشت 1402
نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۱۴۰۲ یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی ایران به شمار می‌رود و سالانه هزاران ناشر و اهل کتاب در آن شرکت می‌کنند.

13 کتاب علمی تخیلی که باید بخوانید

شنبه 23 اردیبهشت 1402
در این مقاله سعی کردیم ۱۳ کتاب علمی تخیلی را در زمینه‌های مختلف معرفی کنیم که خواندن هر یک دنیای خودش را دارد و شما را با خود همراه می‌کند.

بررسی آثار جی آر آر تالکین خالق دنیای هابیت و ارباب حلقه ها

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402
چه طرفدار دنیای فانتزی باشید یا نه، امکان ندارد اسم ارباب حلقه‌ها یا هابیت را نشنیده باشید. در این مطلب با هم آثار جی آر آر تالکین را بررسی می‌کنیم.

بهترین جستارها به انتخاب بوکلند

سه شنبه 12 اردیبهشت 1402
چستار چیست؟ آیا تابه‌حال یک جستار عالی خوانده‌اید؟ در این راهنما قصد داریم با معرفی بهترین جستارها شما را با این نوع نگارش بیشتر آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

بهترین کتاب های خودشناسی + راهنمای خرید

سه شنبه 12 اردیبهشت 1402
در این مطلب از بلاگ بوک لند به معرفی بهترین کتاب های خودشناسی می‌پردازیم، کتاب‌هایی که باعث می‌شوند ما با خودمان روبرو شده، نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم.

10 کتاب برای شروع کتاب خوانی

یکشنبه 10 اردیبهشت 1402
برای کتاب خواندن از کجا شروع کنیم؟ معرفی کتاب برای شروع کتاب خوانی کاری بسیار دقیق و ظریف است.در این مطلب به راهنمایی معرفی کتاب برای شروع کتابخوانی می‌پردازیم.

پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی و انگیزشی نیویورک تایمز

سه شنبه 5 اردیبهشت 1402
لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی و موفقیت نیویورک تایمز هر هفته منتشر می‌شود. در این مقاله کتاب‌هایی را که چندین هفته در این لیست بوده اند را معرفی می‌کنیم.

پرفروش ترین کتاب های نوجوان نیویورک تایمز

سه شنبه 5 اردیبهشت 1402
هر هفته نیویورک تایمز فهرستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های یک هفته اخیر در آمریکا را منتشر می‌کند. این بار به لیست پرفروش ترین کتاب های نوجوان نیویورک تایمز می‌پردازیم.