جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت.

طول عمر چرا پیر می شویم و چگونه آن را به تاخیر بیندازیم

قیمت:
200,000 تومان
مشخصات کتاب طول عمر چرا پیر می شویم و چگونه آن را به تاخیر بیندازیم
کشور مبدا
تعداد صفحات
400 صفحه
شابک
9786227061321
سال خلق اثر
2019
سال انتشار
1402
قطع
رقعی
جلد
نرم
نوبت چاپ
1
این کتاب در یک نگاه
کتابی پیشرو، جالب، کاملاً علمی و قابل استفاده برای عموم. هنگامی که می‌شنویم علّت مرگ عزیزان‌مان را «پیری» اعلام می‌کنند، هنگامی که با بالارفتن سن نگران می‌شویم؛ اگر پژوهشگری با تحقیقات‌ علمی و ایده‌ی دستکاری‌ استادانه در ژن‌ها و نیز ارائه‌ی رژیم‌های غذایی ویژه اعلام ‌کند که پیری «درمان‌پذیر» است و می‌توانیم با داشتن سنّی بسیار بالاتر از روال کنونی، در عین حال تندرست هم باشیم، چه آینده نویدبخشی می‌تواند در انتظارمان باشد؟
بیشتر بخوانید
خلاصه کتاب طول عمر چرا پیر می شویم و چگونه آن را به تاخیر بیندازیم

در این کتاب مطالبی ارائه شده است که با پیاده‌‌ سازی آن، انقلابی بس شگرف در تاریخ علم پزشکی و البته در زندگی بشر رخ خواهد داد. این کتاب که توسط یکی از پژوهشگران برجسته‌ی دانشگاه هاروارد، دکتر سینکلِیر نوشته ‌شده، با بیانی مستدل و علمی و با بهره‌گیری از ساختارِ ژن‌های مخمّر و ژن‌های خودِ انسان و با بررسی برخی از جانوران و گیاهانی که عمری بسیار طولانی _ چند صد ساله _ دارند، معتقد است که سنّ انسان را می‌توان بسیار افزایش داد؛ و این‌که، پیری در واقع یک بیماری به ‌شمار می‌آید و بنا بر این مثل سایر بیماری‌ها می‌توان آن را نیز درمان کرد.

مؤلف این کتاب و همکارانش، 4 سال پس از تألیف کتاب، همچنان با جدّیت به پژوهش در این زمینه مشغول هستند که تحقیقات آن‌ها را می‌توان در صفحات اجتماعی مؤلف دنبال کرد. و سخن آخر، برای محدودیت عمر انسان، هیچ‌ قانون بیولوژیکی وجود ندارد!

دیدگاه‌های کاربران درباره‌ی کتاب «طول عمر چرا پیر می شویم و چگونه آن را به تاخیر بیندازیم»
0 دیدگاه
0
(0 رای)
امتیاز شما به این کتاب:
دیدگاه خود را بنویسید:
ثبت دیدگاه
کتاب‌های پیشنهادی کتاب‌های پیشنهادی
عضویت در خبرنامه‌ی بوک‌لند
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادها، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.