جستجوی شما نتیجه‌ای نداشت.

درک کیهان

قیمت:
165,000 تومان
مشخصات کتاب درک کیهان
کشور مبدا
تعداد صفحات
328 صفحه
شابک
9786227061314
سال خلق اثر
2021
سال انتشار
1402
قطع
رقعی
جلد
نرم
نوبت چاپ
1
این کتاب در یک نگاه
کتاب درک کیهان، به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه همه حوزه‌های فیزیک، از کوچک‌ترین مقیاس‌ها تا بزرگ‌ترین مقیاس‌ها، گرد هم می‌آیند تا درک کنونی ما از کیهان را شکل دهند. ا
بیشتر بخوانید
خلاصه کتاب درک کیهان

ین کتاب خوانندگان را به سفری جذاب می‌برد، از مهبانگ و چگونگی تکامل کیهان تا نحوه ظاهر شدن آن در حال حاضر و بررسی احتمالاتی که در ادامه تکامل آن ممکن است در آینده رخ دهد. همچنین آخرین پیشرفت‌های هیجان‌انگیز در این موضوع و چگونگی تأثیر آن‌ها بر درک ما از کیهان، مانند کرومودینامیک کوانتومی، سیاهچاله‌ها، انرژی تاریک و امواج گرانشی را بررسی می‌کند. همچنین توضیح می‌دهد که چگونه ما این‌همه اطلاعات را در مورد کیهان می‌دانیم و محدودیت‌های درک فعلی ما را به‌تفصیل شرح می‌دهد. اندرو نورتون استاد آموزش اخترفیزیک در دانشکده علوم فیزیکی دانشگاه اوپن و معاون سابق انجمن سلطنتی نجوم است. او دکترای خود را در نجوم پرتوایکس از دانشـگاه لستر دریافت کرد.

تحقیقات فعلی او در زمینه‌های بررسی‌های فتومتریک درمقیاس بزرگ، ستارگان متغیر و سیارات فراخورشیدی در حال عبور، تمرکز دارد. او در نقش خود به‌عنوان یک استاد در دانشگاه اوپن، بسیاری از زمینه‌های فیزیک، علوم فراسیـاره‌ای، اخترفیزیک ستارگـان، فیزیـک قرص‌های برافزایشی، کیهان‌شناسی نظری و رصدی، اخترفیزیک برون‌کهکشانی و نجوم رصدی را با استفاده از تلسکوپ‌های نوری و رادیویی تدریس کرده است. همچنین مشاور دانشگاهی چندین برنامه مشترک تلویزیونی (OU/BBC) و یکی از نویسندگان ویدئوهای مشهور «ماجراهای 60 ثانیه‌ای در نجوم» بوده است.

دیدگاه‌های کاربران درباره‌ی کتاب «درک کیهان»
0 دیدگاه
0
(0 رای)
امتیاز شما به این کتاب:
دیدگاه خود را بنویسید:
ثبت دیدگاه
کتاب‌های پیشنهادی کتاب‌های پیشنهادی
عضویت در خبرنامه‌ی بوک‌لند
برای اطلاع از تخفیف‌ها، فروش‌های ویژه و پیشنهادها، در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.